3 pkt nasze !

W sobotę nasza drużyna seniorów rozgrywała spotkanie w ramach rozgrywek podlaskiej A klasy, gdzie na własnym terenie podejmowała Polonię Raczki.

Mecz rozpoczęliśmy w składzie z 7 juniorami.

Pierwsze 10 minut to cztery stuprocentowe sytuację, niestety nie wykorzystane przez naszych zawodników. I połowa dość wyrównana ale przy przewadze Polonii, która grała z dość silnym wiatrem. W II połowie drużyna pokazała jednak charakter, bo z wyniku 0:2 doprowadziła do wyrównania, a w 86 minucie po książkowej kontrze wyszła na prowadzenie.

Okres przygotowawczy przepracowany dość solidnie sprawił, że tak młodzi zawodnicy wygrali spotkanie, którego nie powinni były wygrać.

Każdy mecz będzie ciężki dla tych chłopaków ale swoim zaangażowaniem będą w stanie powalczyć z każdym.

Kolejne spotkanie rozegramy już jutro o 17:30 z Supraślanką Supraśl przy ul. Sokólskiej 1