Trenerzy

Drużyny męskie

MONIKA CZUDZINOWICZ

Trenerka z licencją UEFA B, z wieloletnim doświadczeniem jako zawodniczka, zarówno na boiskach trawiastych jak i na parkiecie. Grająca w piłkę nożną od 14 roku życia, wychowanka KS Michałowo, który reprezentowała w rozgrywkach 1 ligi kobiet. Grała również w takich drużynach jak: Wissa Szczuczyn, MOSiR Mońki, EKO-SPORT Białystok oraz Helios Białystok. Od 2015 roku sędzia piłki nożnej wszystkich klas rozgrywkowych kobiet, od 2016 roku sędzia Futsalu wszystkich kategorii kobiecych i męskich na szczeblu centralnym, a od 2022 sedzia miedzynadowa FIFA. Jej największą pasją jest Futsal, którym w przyszłości chciałaby się zająć i trenować najmłodszych. Uwielbia współpracować z najmłodszymi dziećmi. W naszym Klubie pracuje jako Trener w drużynie Skrzat.

ŁUKASZ JANCZEWSKI

Trener z licencją UEFA B, wychowanek Hetmana Białystok, w ostatnim czasie jako zawodnik Pasji Kleosin, w naszym Klubie od 2021 roku, obecnie Trener drużyny Żak starszy oraz grup szkolnych. Jego mottem jest sumienna praca i dążenie do wychowania przyszłych zawodników dla drużyny Seniora Włókniarza Białystok

MAREK SZERSZENOWICZ

Magister wychowania fizycznego, ukończył w 2005 roku Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jest absolwentem Szkoły Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej, gdzie uzyskał tytuł Trenera I klasy piłki nożnej. Legitymuje się Dyplomem UEFA A, europejskiej unii piłkarskiej. Posiada 17 – letnie doświadczenie w pracy trenerskiej na różnym poziomie rozgrywkowym z różnymi kategoriami wiekowymi. Członek Wydziału Szkolenia Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Przez 5 lat prowadził Reprezentacje Województwa Podlaskiego rocznika 1996. Uczestnik licznych szkoleń, konferencji i zagranicznych staży szkoleniowych. Od Sierpnia 2009 roku nieprzerwanie związany z Klubem Sportowym Włókniarz Białystok, w obecnej chwili Trener zespołu Młodzik starszy

TOMASZ BAKUN

Człowiek całe życie związany z piłką nożną, zawodnik drużyn takich jak Jagiellonia Białystok, Śniardwy Orzysz, Jurand Bemo Piskie, Ognisko Starosielce, Włókniarz Białystok, legitymujący się licencja Grassroots C, od 2021 roku jako Trener asystent drużyn Orlika młodszego, Żaka młodszego a obecnie Trener zespołu Trampkarz młodszy.

MARIUSZ KOTELCZUK

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, Trener z licencja UEFA B, jako zawodnik bramkarz w Gryfie Gródek, Hetman Białystok a następnie Trener w obu Klubach, od sezonu 2020/2021 współpracuje jako Trener w grupie Młodzik młodszy

PIOTR ZUBRYCKI

Absolwent Wyższej Szkoły Administracji Publicznej (2007) oraz Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku (2017), obecnie licencja UEFA B. Jako zawodnik -wychowanek Hetmana Białystok, grał w tym Klubie w drużynach młodzieżowych w latach 1995- 2007, następnie zawodnik Pasji Kleosin w drużynie seniorów w latach 2007-2009, oraz w sezonie 2020/21 tego samego Klubu na szczeblu ligi okręgowej. Do swoich sukcesów może zaliczyć Mistrzostwo woj. podlaskiego w barwach Hetmana Białystok w latach 2003 oraz 2004. Swoje doświadczenie boiskowe postanowił przekazywać na początku swojej pracy najmłodszym, od sezonu 2020/21 w drużynie Skrzaty Włókniarza Białystok, a następnie asystent w drużynach: Żak młodszy, Orlik młodszy oraz Młodzik starszy. Obecnie Trener drużyny Trampkarz oraz I Trener zespołu Seniorek naszego Klubu.
 

Drużyny kobiece

 

KAROLINA SZÓSTKO

zawodniczka drużyny seniorek naszego Klubu, od 2021 roku legitymująca się licencją Grassroots C, z zamiłowania do piłki ropoczęła swoją pracę jako Trenerka grup szkolnych, w przyszłości planuje rozwijać się i pracować jako Trener grup młodzieżowych naszego Klubu.

 
EWELINA FIODORCZUK-SIPKO

Absolwentka kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Zdrowie Publiczne, Trenerka z licencją UEFA B. Od 2013 roku sędzia piłki nożnej wszystkich klas rozgrywkowych kobiet, a od 2016 roku Trener drużyn dziewcząt w AP Jagiellonia Białystok. Obecnie od 2019 roku Trenerka pasjonatka najmłodszych grup dziewczęcych KS WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK, gdzie zaraża pozytywną energią a także świetną zabawą. Ukończyła kurs „Długofalowy Rozwój Motoryczny w Piłce Nożnej”. Obecnie Trenerka grup dziewczęcych Żaczki i Żak młodszy oraz trener grup dziecięcych w szkołach jak również Trenerka prowadząca UEFA PLAYMKERS.

EWA KARPOWICZ

Absolwentka kierunku Wychowanie Fizyczne Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Od 2018 roku Trener i asystent młodzieżowych w TOP54 w Białej Podlaskiej, pierwsza i jedyna Trenerka z licencją UEFA A w woj.podlaskim, Od sezonu 2022/23 w naszym Klubie, pracująca jako Trener zespołów Orlik młodszy oraz Orlik starszy

KAROL SIPKO

Trener z licencją UEFA B, wychowanek MOSP Jagiellonia Białystok z którą zdobył tytuł vice mistrza polski Juniorów, Znany z podlaskich boisk z  występów w drużynach Pogoń Łapy, Supraślanka Supraśl, Puszcza Hajnówka, Sokół Sokółka. Aktualnie Trener Seniorów w Klubie Sportowym Włókniarz Białystok.

 

Sponsorzy